Під час екскурсії студенти дізнались про походження назви «Бабин Яр», який став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення, підпільників, партизан та інших, під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках.
Загалом за 778 днів окупації Києва у Бабиному Яру загинуло більше двохсот тисяч людей, і не тільки тому, що вони були євреями, а й тому, що вони були комуністами... або партизанами... або просто не подобались німецькій владі... Студенти під час пішої прогулянки також побачили місце поховання киян часів радянсько-німецької війни та місцезнаходження славнозвісної дамби, що стала причиною Куренівської трагедії 1961 року Бабин Яр – це сумна сторінка в історії України, але її не можна уникати чи перегорати побіжно, бо це наша пам'ять про людей, яким завдячуємо життям сьогодні!