20 грудня 2012 року в Юридичному інституті відбувся конкурс «Найрозумніший першокурсник 2012». Вже сьомий рік поспіль Студентська рада Юридичного інституту за підтримки Первинного профспілкового комітету НАУ та дирекції організовує інтелектуальне змагання між першокурсниками з метою виявлення серед них найбільш ерудованих, допитливих і обізнаних студентів.
Конкурс складався з трьох турів, участь у яких взяли 11 першокурсників. Їх підтримати своїми оплесками прийшли одногрупники, студенти старших курсів, наставники та викладачі. Журі у складі директора Юридичного інституту Ірини Сопілко, заступника директора з науково-методичної роботи Вадима Вишновецького, заступника директора по роботі зі студентами Ніни Троцюк, завідувача кафедри теорії та історії держави і права Івана Бородіна, доцента кафедри теорії та історії держави і права Наталії Пильгун у І турі шляхом варіативного опитування оцінювало знання студентів з теорії та історії держави і права, конституційного права, латинської мови, історії України. У ІІ тур вийшло 6 першокурсників, а до фіналу потрапило лише 3 із них, які у ІІІ вирішальному турі давали експрес-відповіді на запитання у категоріях «Міфологія», «Кінематограф», «Українська мова». У ході запеклої боротьби перемогу здобула Аліна Ткаченко (група ПР-105), друге місце Христина Забіяка (група ПР-101), третє місце Наталія Яцевич (група ПР-105). Завершенням конкурсу стало вручення переможцю кубку, який за традицією став перехідним з року в рік, дипломів та подарунків. Вітаємо переможців!