2-4 листопада 2012 року за ініціативи голови профбюро Юридичного інституту Марії Рощук та у супроводі наставника групи ПР-202 Ірини Слободської відбулась екскурсія для студентів 2 курсу до одного з найкрасивіших і найзагадковіших міст Європи – Львова.
Місто Львів як економічний і культурний центр Західної України, засноване в середині XIII ст. Князем Данилом Галицьким на честь сина Лева. Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО та у 2009 році йому надано звання Культурної столиці нашої держави. В ході екскурсії студенти відвідали найдивовижніші та самобутні пам’ятки національно-культурного осередку України: музей «Арсенал», «Музей-аптека», музей-заповідник «Личаківський цвинтар», резиденцію Львівської міської ради – Львівську ратушу, костел єзуїтів, Домініканський костел, собор Святого Юра, Вірменський собор, Високий замок, пам’ятники Т.Г. Шевченку, Данилові Галицькому, Леопольду фон Захер-Мазоху, Львівським броварям, Адамові Міцкевичу. Саме у львівській архітектурі поєднані різні стилі та епохи: готика і бароко, ренесанс і романський стиль, ампір і рококо, сучасні еклектика і конструктивізм. Завершенням екскурсії стало відвідання «Майстерні шоколаду» та Львівської кав’ярні, де кожен мав змогу скуштувати найсмачніший шоколад і каву.