12 березня 2018 року з нагоди відзначення 204-ї річниці від народження Тараса Шевченка, студенти групи ПР-301 Навчально-наукового юридичного інституту в супроводі наставника Олени Макеєвої вшанували пам’ять Великого Кобзаря, відвідавши пам’ятник Тараса Григоровича Шевченка, який знаходиться неподалік Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Тарас Шевченко – видатна особистість не лише для XIX століття, а й для будь-якого періоду новітньої української історії. Саме тому поет є символом боротьби волелюбного українського народу, творчість якого надихає, підтримує в непростий час, дарує надію на кращу долю для незалежної України. У ході проведення заходу студенти говорили про роль творчості Кобзаря, значущість його слів у нинішні часи, декламували його твори. «Творчість Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, повинні завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами», - зазначила Олена Макеєва. На знак пошани до Великого борця за свободу та незалежність нашої держави студенти поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка.