02 лютого 2018 року старшим викладачем кафедри господарського, повітряного та космічного права Навчально-наукового юридичного інституту Іриною Слободською у Гімназії міжнародних відносин № 323 з поглибленим вивченням англійської мови міста Києва проведено бесіду на тему «Проблеми злочинності серед неповнолітніх».
У ході бесіди учні були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, що здійснюється неповнолітніми та про наслідки до яких вони можуть привести. Правопорушення, здійснені неповнолітніми, - це небезпечне соціальне явище. У підлітків завжди виникає бажання стати незалежним, спробувати щось нове, побувати в новій, цікавій обстановці. Але вони можуть ризикувати, особливо коли опиняються поза увагою своїх батьків. Тиск однолітків, нудьга, нестримна енергія, а можливо, й інші фактори, що впливають на поведінку, наприклад вживання пива ... можуть призвести до невиправданого ризику - і навіть коштувати життя. Проявивши непослух один раз, дуже легко потім здійснити більш серйозний проступок. «Людина не народжується злочинцем, а стає ним через певні життєві обставини», - зазначила Ірина Слобідська наприкінці зустрічі.