14 грудня 2017 року професори кафедри господарського, повітряного та космічного права Навчально-наукового юридичного інституту Надія Армаш та Дмитро Беззубов взяли участь в роботі круглого столу «Злочин та проступок (проблеми диференціації)», який проводився кафедрою кримінального та адміністративного права Академії адвокатури України.
У роботі круглого столу взяли участь науковці з ВНЗ міста Києва, а саме: Київського національного університету імені Тараса Шевченка (проф. Усатий Г.О.), Національної Академії внутрішніх справ (д.ю.н., проф. Кришевич О.В.), Інтитуту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України (д.ю.н., проф. Пєтков С.В.); Академії адвокатури України: проф., д.ю.н. Фесенко Є.В., проф. Вереша Р.В., проф., д.ю.н. Ковальський В.С., д.ю.н., проф. Муза О.В., к.ю.н., доц. Ковтун О.М., к.ю.н. Лисько Т.Д. та студентки ІІІ курсу Горенюк Т. та Нікуліна Т. Під час відкриття заходу д.ю.н., доцент Дмитро Беззубов зазначив, що проблема злочину та проступку лежить в сфері суспільних інтересів та визначається вектором подальшого розвитку суспільства. «Питання змін до діючих нормативних актів передбачають наявність певних програмних результатів, а саме покращення життя суспільства. Тільки визначивши і конкретизувавши такі програмні результати можливо починати суспільний дискурс про такі заміни дефініцій на законодавчому рівні» – зазначив Дмитро Беззубов у своєму виступі. За результатом плідної роботи круглого столу Дмитро Беззубов та Надія Армаш висловили конструктивні пропозиції щодо удосконалення правової доктрини та нормотворчості в аспекті обговорення зазначеної проблеми.