7-8 грудня 2017 року в загальноосвітній середній школі №72 та загальноосвітній середній школі № 230 м. Києва відбувся круглий стіл на тему «Попередження правопорушень неповнолітніх» за участю професора кафедри господарського, повітряного та космічного права Навчально-наукового юридичного інституту Валентини Козирєвої та студентів четвертого курсу Анастасії Базь, Юлії Галайко, Аліни Кондри.
«Профілактика правопорушень неповнолітніх є передусім проблемою педагогічною, бо вона пов’язана з вирішенням певного кола виховних завдань. Тому в цій справі особливе місце має зайняти рання профілактика, яка має проводитися ще в школі», - зазначила Валентина Козирєва під час відкриття заходів. Після проведення круглого столу в загальноосвітніх навчальних закладах I-III ступенів учасниками визначені окремі заходи правового виховання, спрямовані на профілактику правопорушень, а саме: • надання правових знань педагогами під час викладання певних предметів; • проведення вікторин, тематичних уроків для школярів; • проведення зустрічей із працівниками правоохоронних органів, які можуть відбуватися за місцем навчання дітей або за місцем роботи працівників Національної поліції.