11 грудня 2017 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбувся традиційний конкурс «Найрозумніший першокурсник - 2017».
Конкурс складався з трьох турів, участь у яких взяли 12 першокурсників, а саме: Антон Биков (ПР-104), Іван Муштук (ПР-104), Юрій Бігіч (ПР-103), Людмила Колісніченко (ПР-103), Марина Концева (ПР-101), Вікторія Вова (ПР-101), Гліб Грабовський (ПР-105), Андрій Дромашко (ПР-102), Владислав Ільченко (ПР-105), Олег Довгаль (ПР-104), Ірина Лучик (ПР-102), Катерина Куц (ПР-102). Студентів оцінювало компетентне журі у складі: голови Ірини Сопілко – директора Навчально-наукового юридичного інституту, д.ю.н., доцента, професора кафедри конституційного та адміністративного права, а також членів журі: Ростислава Калюжного – відповідальної особи за науково-методичну роботу, д.ю.н., професора, професора кафедри теорії та історії держави і права, Ніни Троцюк – відповідальної особи за навчально-виховну роботу, к.ю.н., доцента кафедри цивільного права і процесу, Олени Макеєвої – старшого наставника, к.ю.н., доцента кафедри теорії та історії держави і права. У І турі журі шляхом варіативного опитування оцінювало знання студентів з теорії та історії держави і права, конституційного права, історії України. За результатами I туру в ІІ тур потрапило лише 6 першокурсників (Антон Биков, Людмила Колісніченко, Вікторія Вова, Андрій Дромашко, Олег Довгаль, Катерина Куц), а до фіналу потрапило лише 3 із них (Людмила Колісніченко, Вікторія Вова, Олег Довгаль), які у ІІІ вирішальному турі давали експрес-відповіді на запитання у категоріях «Секрет», «Українська та зарубіжна література», «Історія України». У ході завзятої боротьби перемогу здобули: перше місце – Людмила Колісніченко (група ПР-103), друге місце – Вікторія Вова (група ПР-101), третє місце – Олег Довгаль (група ПР-104). Вітаємо переможців! Це перша маленька сходинка до Вашого великого майбутнього!