04 грудня 2017 року асистентом кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового юридичного інституту Людмилою Шапенко разом зі студентами груп ПР-204 Анною Цезар, ПР-104 Катериною Мировською та Мариною Лавренчук проведено бесіду з учнями старших класів школи І-ІІІ ступенів №308 Деснянського району м. Києва на тему «Права людини в правовій державі».
Дана зустріч відбулася в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права з метою формування поваги до правових цінностей, розширення правового світогляду та підвищення рівня правової культури підростаючого покоління, що лежать в основі розвитку сильної демократичної та правової держави. Під час бесіди Людмила Шапенко разом зі студентами висвітлили основні положення Загальної декларації прав людини 1948 року, їх втілення у Конституції України, а також механізм захисту прав і свобод людини та громадянина в правовій державі. Наприкінці заходу між учнями 11 класів відбувся правовий брейн-ринг, проведення якого дозволило майбутнім випускникам не лише перевірити свої знання, а й для декого – обрати майбутню професію.