4 грудня 2017 року в Навчально-науковому юридичному інституті відбулося чергове засідання Центру медіації, під час якого розглядалися теми: «1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом», «Міжнародний день прав людини».
Учасники засідання старанно підготувалися до виступів, про що свідчать їх змістовні доповіді. Анастасія Москвіна (ПР-201) розповіла про синдром набутого імунодефіциту (СНІД) як особливо небезпечну інфекційну хворобу, що викликається вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), навела цікаві статисти стичні дані про її розповсюдження в Україні за регіонами та в світі. «Масове розповсюдження цієї хвороби створює загрозу особистій, громадській та державній безпеці, спричиняє важкі соціально-економічні та демографічні наслідки, що зумовлює необхідність вжиття спеціальних заходів щодо захисту прав і законних інтересів громадян та суспільства», - зазначила студентка. Діана Пустовойт (ПР-301) розкрила історію Міжнародного дня прав людини, що започатковане за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році. У своїй доповіді студентка розкрила міжнародні та національні стандарти прав людини в Україні. Такі заходи формують здоровий спосіб життя молоді, адже у сучасних умовах зниження духовного потенціалу, постає необхідність здійснення інформаційно-виховних заходів, що є важливим напрямом в діяльності вищих начальних закладів сучасної України.