29 листопада 2017 року старшим викладачем кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового юридичного інституту Алісою Логвиненко проведено профорієнтаційну роботу із учнями 11 класів СЗОШ №253 м. Києва у формі правового лекторію на тему «Правове виховання молоді в сучасних умовах» та учнями 10-11 класу СЗОШ № 26 м. Києва на тему «Протидія торгівлі дітьми»
Правове виховання є важливою складовою частиною ідейно-політичного та морального виховання громадян. Метою правового виховання молоді є формування в неї правової культури громадянина України, що насамперед передбачає свідоме ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою, закріплених у Конституції України. Важливе значення мають глибока повага до законів і правил людського співіснування, готовність дотримуватися й виконувати закріплені в них вимоги, що виражають волю та інтереси народу, активна участь в управлінні державними справами, рішуча боротьба з порушниками законів. «У сучасному світі торгівля людьми є одним із найбільш масових порушень прав і свобод людини. Глобалізація в світовому масштабі, зростаюча взаємозалежність та взаємопов’язаність держав, нерівномірність соціально-економічного розвитку окремих регіонів світу спричинили небачене до цього часу поширення наприкінці XX ст. такого ганебного і антигуманного явища як торгівля людьми», – зазначила Аліса Логвиненко. У ході проведення правових лекторіїв обговорювалися також основні напрями удосконалення правового виховання молоді, адже завдяки правовому вихованню в молодої людини має бути вироблена внутрішня потреба жити і діяти відповідно до норм права, неухильно дотримуватися правил людського співіснування та вимог українських законів.