22 листопада 2017 року в Навчально-науковому юридичному інституті за ініціативи Студентської ради проведено круглий стіл на тему: «Боротьба за ліквідацію насильства проти жінок».
З привітальним словом до учасників заходу звернулася директор Інституту, д.ю.н., доцент, професор кафедри конституційного та адміністративного права Ірина Сопілко. «17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки. Згідно статистичних даних щороку в Україні гине близько 600 жінок», - зазначила вона. Олександра Голуб - Голова ГО «Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» зазначила, що чоловіки вдаються до насильства, намагаючись чинити тиск і продемонструвати свою силу над жінками, а фізичне насильство є найпоширенішим видом домашнього насильства. Під час проведення круглого столу його учасниками обговорено поняття «насилля над жінками», розкрито види насильства, проаналізовано форми та наслідки психологічного та сексуального насильства над жінкою, виокремлено шляхи попередження насильства. Крім зворушливих доповідей та презентацій на підняту проблематику, представники Студентської ради декламували вірші, де кожен присутній зміг відчути увесь біль та страждання, які отримують жінки у ході насильства. Наприкінці заходу Голова Студентської ради Тетяна Лукашенко запропонувала також вшанувати пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 рр. хвилиною мовчання та запаленням свічки. «Кожного року в останню суботу листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв геноциду українського народу у 1932–1933 роках, який відбувся шляхом створення штучного масового голоду, що призвів до багатомільйонних людських втрат. Тому ми повинні усвідомлювати масштаби втрат та уникати подібних катастроф у майбутньому», - зазначила Тетяна.