За ініціативи кафедри конституційного і адміністративного права та підтримки директора Навчально-науково юридичного інституту Ірини Сопілко, 20 листопада 2017 року відбулася зустріч колективу кафедри й студентів 1-5 курсів Інституту з професором Поморської академії в Слупську (Республіка Польща), доктором наук з державного управління, професором Володимиром Стрільцовим.
Знаменність події зумовлена підписанням двосторонньої угоди про співпрацю між Національним авіаційним університетом та Поморською академією, яка є підписантом програми Erasmus+ (Erasmus Code PL SLUPSK01). Цінність даної угоди полягає у налагодженні взаємодії Навчально-наукового юридичного інституту НАУ з європейським вищим навчальним закладом, з метою запровадження в інституті Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. Професор Володимир Стрільців доповів присутнім про можливості започаткування спільної роботи за програмою обміну студентами й запропонував студентам Інституту та його адміністрації долучитися до даної програми вже з другого семестру 2017-2018 навчального року. Основними перевагами даної програми для студентів 2-5 курсів є можливість безкоштовного навчання (за рахунок коштів Поморської академії) впродовж 4 місяців у європейському вищому навчальному закладі. За результатами зустрічі студенти отримали інформацію про особливості відбору та навчання в Поморській академії, а дирекція Інституту й професор Володимир Стрільців – окреслили основні заходи для реалізації Програми обміну студентами та інших напрямів міжнародної співпраці з підготовки фахівців у сфері юриспруденції.