25 жовтня 2017 року відбулась зустріч членів Наукового товариства студентів та аспірантів Навчально-наукового юридичного інституту із головою та координатором проектів Ліги захисту прав жінок «Гармонія рівних» Олександрою Вєдєньєвою та Юлією Макаровою.
Тема зустрічі «Сексизм у повсякденному житті» обрана правниками не випадково, адже на сьогодні дане негативне явище знайшло своє втілення у рекламі, особливо у вигляді наголошення на домінуванні чоловіка над жінкою, та навпаки, трактуванні жінки не як особистості, а об’єкту, яким можна розпоряджатись. «Дискримінація за ознакою статі досить поширена в нашому повсякденному житті як дія чи бездіяльність, що виражають будь-яке розрізнення, виняток або привілеї за ознакою статі, якщо вони спрямовані на обмеження або унеможливлюють визнання, користування чи здійснення на рівних підставах прав і свобод людини для жінок і чоловіків» - зазначила Олександра Вєдєньєва. Юлія Макарова у ході свого виступу зазначила, що для ефективної боротьби з сексистською рекламою потрібен, насамперед, достатньо високий рівень культури в суспільстві, який робив би невигідним для рекламістів використовувати подібні сексистські образи, суспільно тавруючи їх як «антирекламу». Наприкінці зустрічі представники Ліги захисту прав жінок «Гармонія рівних» закликали молодь до активної участі з протидії проявів сексизму в Україні та формування позитивної практики правозастосування у сфері протидії дискримінації за ознакою статі.