27 жовтня 2017 року директор Навчально-наукового юридичного інституту, доктор юридичних наук Ірина Сопілко долучилася до обговорення відкритої лекції «Адміністративне право у сучасному вимірі», що проводилася в межах програми академічного обміну з адміністративного права в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Цікавий та новий формат спілкування провідних науковців, аспірантів та магістрів, де дискутувалися сучасні прогресивні погляди фахівців у галузі адміністративного права, був презентований співорганізаторами заходу: OSCE Project Co-ordinator in Ukraine (координатор Ірина Іванків) та Європейським центром верховенства права (керівник Дмитро Лученко). Позитивним є те, що лектори-спікери представляли різні регіони України, що сприяло обміну думками вчених багатьох наукових шкіл адміністративного права. Так, виступ Романа Мельника - доктора юридичних наук, професора кафедри адміністративного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка викликав жваву дискусію з приводу нового погляду на джерела адміністративного права, а Андрій Школик - кандидат юридичних наук, доцент кафедри адміністративного та фінансового права Львівського національного університету імені Івана Франка обговорив з присутніми перспективи впровадження в Україні адміністративно-процедурного кодексу. Не менш цікавими були виступи Надії Писаренко - кандидата юридичних наук, доцента кафедри адміністративного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Бориса Кормича - кандидата юридичних наук, доцента кафедри морського та митного права Одеської юридичної академії. Усі присутні на навчально-науковому заході висловили спільну думку про необхідність внесення змін як у національне законодавство, так і в доктрину адміністративного права.