18 жовтня 2017 року на базі та за ініціативою Юридичної клініки “Pro bono” Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся з’їзд Юридичних клінік м. Києва, в якому взяла участь Юридична консультація «Юридична клініка» Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету.
Основною метою зібрання стала ідея до єднання задля спільного здобуття грантів на популяризацію і розвиток юридичних клінік. Захід розпочався привітальним словом заступника декана Юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олесі Отраднової, яка зазначила про необхідність розвитку клінічного руху в Україні та світі. Загалом у з’їзді взяло участь близько десяти Юридичних клінік столичних університетів, серед яких: Національний університет біоресурсів і природокористування, Київський економічний університет імені Вадима Гетьмана, Національна академія внутрішніх справ, Академія адвокатури України, Університет «КРОК», Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова та інші. Упродовж зустрічі розглянуті важливі питання щодо місця та ролі юридичних клінік в системі захисту прав людини, спеціалізації юридичних клінік, проаналізовані проблемні питання організації роботи клінік тощо. Представники Юридичних клінік висловили бажання та готовність для подальшої співпраці заради спільної мети – створення прогресивного та незалежного ринку надання безоплатної правової допомоги та перспективної реалізації освітніх можливостей для студентів.