Протягом 9-12 жовтня 2017 року доцент кафедри цивільного права і процесу Навчально-наукового юридичного інституту Ганна Грабовська провела тематичні зустрічі з старшокласниками загальноосвітніх середніх шкіл Дарницького району м. Києва, зокрема: Загальноосвітньої середньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та німецької мов № 189, Загальноосвітньої середньої школи № 147, №192 та Гімназії № 39 імені Богдана Хмельницького.
Мета заходів - ознайомлення учнів зі змістом норм, що регулюють права дитини на міжнародному та національному рівнях. Під час зустрічей, Ганна Грабовська зосередила увагу старшокласників на основних положеннях Конвенції про права дитини. Адже проблема правого захисту родини й дитинства вже тривалий час перебуває в центрі уваги міжнародної спільноти, а діти потребують особливої уваги внаслідок їхньої вразливості, фізичної та розумової незрілості. Також ознайомила учнів із законодавством України про охорону дитинства, наголосивши на розширенні соціально-правових гарантій дітей, забезпеченні фізичного, інтелектуального, культурного розвитку молодого покоління, створені соціально-економічних і правових інститутів з метою захисту прав та законних інтересів дитини в Україні. Наприкінці заходів школярі ознайомилися з діяльністю Навчально-наукового юридичного інституту та Національного авіаційного університету.