10 жовтня 2017 року відбулася зустріч студентів групи ПР-502М Навчально-наукового юридичного інституту з випускником Інституту 2013 року, практикуючим юристом, помічником адвоката, засновником ТОВ «GV Partners» Русланом Вороним.
Під час проведення заходу практикуючий юрист розповів старшокурсникам про практичні проблеми діяльності Державної реєстраційної служби України, порядок створення, реорганізації, ліквідації підприємницької діяльності, а також про порядок і правила здійснення операцій з частками в статутному капіталі юридичних осіб різних організаційно-правових форм. Також студенти мали можливість детально ознайомитись з статутами підприємств. Русланом Вороним зазначено, що практика застосування норм корпоративного права виявила чимало правових проблем, обумовлених недосконалістю правового регулювання корпоративних відносин. З поняттям корпоративних прав пов’язано насамперед ряд проблем теоретично-прикладного характеру. Зокрема, до цього часу відбуваються дискусії з приводу самого поняття «корпоративні права» та його змісту. Зустріч із практикуючим юристом допомогла студентам розібратися в проблемах, які існують в корпоративному праві, а також окреслити деякі шляхи їх вирішення як на теоретичному, так і практичному рівні.