26 вересня 2017 року студенти академічної групи ПР-104 Навчально-наукового Юридичного інституту у супроводі наставника Юлії Юринець відвідали Бабин Яр, з метою вшанування жертв масового розстрілу.
Під час німецької окупації міста Києва у 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення та радянських військовополонених, євреїв та циган - за етнічною ознакою, а також партійних та радянських активістів, підпільників, членів Організації Українських Націоналістів, заручників, «саботажників», порушників комендантської години та інших. Під час екскурсії студенти мали змогу побачити пам’ятки, які встановлені у Бабиному Яру, серед яких: Пам'ятник радянським громадянам та військовополоненим солдатам і офіцерам Радянської армії, розстріляним німецькими нацистами у Бабиному Яру, Дерев'яний хрест у пам'ять про 621 розстріляного члена ОУН, Хрест на місці розстрілу 6 листопада 1941 р. архімандрита Олександра (Вишнякова) та протоієрея Павла, Пам'ятник розстріляним у Бабиному Яру дітям та інші. Такі патріотичні заходи є першоджерелом формування та розвитку національної самосвідомості молоді, яка орієнтована на вираження національних інтересів.