До відзначення Дня партизанської слави, 29 вересня 2017 року студенти групи ПР-101 Навчально-наукового Юридичного інституту разом із наставником Ганною Омельченко відвідали Сквер партизанської слави.
Під час екскурсії майбутні юристи дізналися про те, які важкі та жорстокі випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. З почуттям безмежної подяки й любові студенти віддали данину поваги колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі. У Навчально-науковому Юридичному інституті День партизанської слави відзначається щороку з метою висловлення всенародної поваги до тих, хто боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, щохвилини ризикуючи собою та покладаючи своє власне життя за свободу країни. Адже, завдяки неоціненному подвигу партизанів та підпільників ми жили та житимемо під мирним небом і завжди будемо пам'ятати та віддавати їм данину пам'яті.