21 вересня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті для студентів першого курсу проведено семінар-тренінг «Молодь має права», який приурочено до Європейського тижня місцевої демократії та Міжнародного дня миру.
Захід організований спільно з відділом молодіжної політики управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київською обласною організацією Союзу юристів України. З привітальним словом до учасників семінару звернулася директор Інституту, д.ю.н. Ірина Сопілко. «Підняття правосвідомості суспільства, що є запорукою сталого розвитку країни є на сьогодні виключною місією сучасної молоді» - зазначила вона. Участь у семінарі прийняли: Дмитро Парвов - інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління національної поліції м. Києва, Олександр Федорук - представник Асоціації українських моніторів дотримання правил людини в діяльності правоохоронних органів, керівник напрямку «Просвітництво», Микола Матьора - Голова Київської обласної організації Союзу юристів України. Під час проведення наукового заходу обговорено алгоритм дії у разі спілкування громадянина із поліцією, умови утримання ув’язнених та засуджених в місцях позбавлення волі, особливості режиму відбування покарання осіб, які вчинили злочини проти основ національної безпеки України, стандарти утримання ув’язнених та засуджених осіб в установах Державної пенітенціарної служби України. В перерві на каву-брейк студенти та представники влади у невимушеній обстановці мали змогу подискутувати з вище зазначених питань, вільно поділитися власними спостереженнями стану дотримання прав молоді в Україні.