07 червня 2017 року для студентів першого курсу Навчально-наукового Юридичного інституту організовано зустріч з кандидатом юридичних наук, доцентом, консультантом Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталієм Гриценком.
Зустріч відбулася з метою ознайомлення студентів з роботою одного з профільних комітетів Верховної Ради України, який здійснює законопроектну роботу, готує та попередньо розглядає питання щодо законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Основна увага Віталія Гриценка була приділена характеристиці особливостей діяльності Комітету, його організаційної структури, а також контрольних функцій у таких сферах відання як: кримінальне законодавство; законодавство про адміністративні правопорушення; діяльність прокуратури, органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів; оперативно-розшукова діяльність; організація охорони громадського порядку та громадської безпеки; охоронна і детективна діяльність; державний захист учасників кримінального судочинства та державний захист суддів, працівників правоохоронних органів; соціальний захист працівників правоохоронних органів та членів їх сімей тощо. Зустрічі з практикуючими юристами – це необхідні заходи, які не тільки доповнюють теоретичне навчання студента-правника, а й надають йому можливість зорієнтуватися в сучасному юридичному світі та отримати практику професійного спілкування.