9 травня 2017 року з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні члени Студентської ради Навчально-наукового Юридичного інституту відвідали Меморіал Вічної Слави, де відбулося покладання квітів керівництвом держави.
На святі радості й суму зібралося кілька тисяч жителів міста Києва, аби віддати шану тим, хто в часи Другої світової війни віддав своє життя, пролив кров за Батьківщину. Студенти разом із присутніми ушанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до метрового гранітного обеліска, біля підніжжя якого горить Вічний вогонь. «Слава про героїв ніколи не згасне, як і Вічний вогонь, біля якого ми поклали квіти, віддавши шану та повагу людям, заради яких ми зараз живемо на нашій рідній землі» - зазначила Голова Студентської ради Інституту Тетяна Лукашенко.