21 квітня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті проведено науково-практичний семінар «Попередження та профілактика насильницької злочинності (кримінологічний аспект)», в рамках якого були представлені студентські творчі роботи на відповідну тему.
У заході взяли участь: Борис Леонов - провідний науковий співробітник Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ, д.ю.н., професор; Наталія Ярмиш - старший викладач відділу підготовки прокурорів з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях Національної академії прокуратури України, д.ю.н., професор; Сергій Киренко - доцент кафедри права Київського національного лінгвістичного університету, к.ю.н., доцент; Максим Лиськов - суддя Господарського суду м. Києва, к.ю.н., доцент; Ольга Беспаль - здобувач кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ України. З привітальним словом до присутніх звернулася д.ю.н., професор Софія Лихова, яка у ході свого виступу розкрила актуальність теми семінару та запропонувала провести його у новому форматі, який полягав у презентації студентами 2-го та 3-го курсів своїх творчих робіт щодо авторського бачення насильницької злочинності (малюнки, доповіді, власні поетичні твори). Оцінювало виступи студентів незалежне журі, до якого входили запрошені гості. Після виступів студентів слово було надано гостям, які поділилися власним баченням проблем, які стосуються попередження та профілактики насильницької злочинності. Кульмінацією заходу стало нагородження студентів, які презентуючи свою творчу роботу, зайняли призові місця, а саме: Атаманчук Тетяну, Таран Діану, Годзинського Дениса. Всім іншим учасникам оголошено подяку.