3 квітня 2017 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція ««Європеїзація» правопорядків третіх країн – імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом», у якій взяли участь студенти-магістри групи ПР-503 Навчально-наукового Юридичного інституту Юлія Лобода, Тетяна Сіроченко та Владлена Сучкова.
Відкрив конференцію директор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор - Валерій Копійка, який привітав усіх присутніх із початком заходу та побажав учасникам плідної роботи. Робота конференції складалася із трьох сесій: «Інституційні та процедурні питання реалізації угоди між Україною та ЄС про асоціацію, реалізації угоди про асоціацію та законодавчого процесу в Україні», «Угоди про асоціацію ЄС в якості механізмів просування норм і цінностей ЄС», «Проблеми правового наближення ЄС та шляхи їх вирішення: досвід і перспективи». Модераторами секцій були: заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції - Микола Кузьо; завідувач кафедри європейського права та порівняльного правознавства Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка - Віктор Муравйов; доцент кафедри європейського права та порівняльного правознавства Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка - Ксенія Смирнова. Під час роботи конференції її учасниками обговорено актуальні та проблемні питання щодо відносин України з ЄС, а також запропоновані шляхи вирішення цих питань.