29 березня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті проведено круглий стіл на тему: «Попередження насильства в сім’ї», організатором якого була Студентська рада Інституту.
З привітальним словом до учасників заходу звернулася директор Інституту, д.ю.н., доцент, професор кафедри конституційного та адміністративного права Ірина Сопілко, яка у ході свого виступу звернула увагу молоді на види насильства, що набули масового поширення в Україні. Захід продовжився під головуванням Голови Студентської ради Тетяни Лукашенко. Під час проведення круглого столу обговорено поняття «насилля в сім’ї», розкрито види насильства, проаналізовано форми та наслідки психологічного насильства над дитиною, виокремлено шляхи попередження насильства в сім’ї тощо. Крім цікавих доповідей та презентацій на підняту проблематику, представники Студентської ради декламували вірші, за допомогою яких усі присутні змогли відчути увесь біль та страждання, які отримують діти та жінки у ході насильства. Захід завершився виступом д.ю.н., доцента, професора кафедри господарського, повітряного та космічного права Дмитра Беззубова, який окреслив коло законодавчих ініціатив, які парламентарії вже напрацювали і мають напрацювати в майбутньому, для подолання даної соціальної проблеми.