17 березня 2017 року студенти групи ПР-303 Навчально-наукового Юридичного інституту в супроводі к.ю.н., доцента кафедри кримінального права і процесу Назара Малярчука відвідали Голосіївський районний суд міста Києва.
Студентам була надана можливість бути присутніми при розгляді кримінальних проваджень за такими статями Кримінального кодексу України, як: ч. 1 ст. 185 (Крадіжка), ч. 1 ст. 190 (Шахрайство), ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Розгляд справ за відповідними кримінальними правопорушеннями проходив на стадії підготовчого провадження, упродовж якого студенти змогли в повній мірі відчути важливість та складність роботи у суді, а також закріпити свої теоретичні знання, отриманні у продовж вивчення навчальної дисципліни «Кримінальний процес». Особливе враження на студентів справив розгляд кримінального провадження за статтею 185 КК України, у ході якого сторони примирились між собою, і обвинуваченого звільнили від кримінальної відповідальності, а кримінальне провадження було закрито за нереабілітуючих підстав. Зазначений захід став черговою знаковою подією у рамках заходів, запланованих кафедрою кримінального права і процесу, а також сприяв утвердженню у свідомості майбутніх дипломованих юристів розуміння високих місії та авторитету судів в Україні. Висловлюємо щиру подяку в.о. Голови Голосіївського районного суду м. Києва Тетяні Шевченко за надану можливість безпосередньо ознайомити студентів з вищеописаними питаннями роботи судді, суду та сприяння у виховному процесі юристів.