6 лютого 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбулося засідання Центру медіації, присвячене Міжнародному дню рідної мови.
Студентка групи ПР-304 Марина Ридван, у своїй доповіді розкрила історію виникнення Міжнародного дня рідної мови, яке відзначається щорічно 21 лютого та розповіла про основні традиції, що пов’язані з його святкуванням. Анастасія Франківська (група ПР-304), окреслила правові засади мовного питання в Україні. Під час виступу студентки між учасниками засідання відбулося жваве обговорення правових норм, які знайшли своє закріплення у законопроекті №5670 "Про державну мову", який зареєстрований 19 січня 2017 року у Верховній Раді України. Адже даним законопроектом передбачається обов’язкове використання української мови у ЗМІ, кіновиробництві та вищій освіті. За порушення норм, народні обранці, які є авторами даного законопроекту пропонують накладати штрафні санкції. Окрім того, законопроектом передбачено введення посади мовного інспектора, який контролюватиме дотримання стандартів державної мови та застосування української мови як державної. Завершила роботу засідання цікавою презентаційною роботою студентка групи ПР-304 Євгенія Нестула. У сучасних умовах є дуже важливим, щоб кожен вищий навчальний заклад став для студентів осередком формування справжніх патріотів-українців, які повинні не лише розуміти велич та красу рідної мови, а й берегти та плекати її, розбудовувати Україну як суверенну, незалежну, демократичну, правову та соціальну державу.