З нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права, 8 грудня 2016 року студенти 2-го та 4-го курсів Навчально-наукового Юридичного інституту Марія Кравчук, Павлина Мельник, Анна Федорчук, Юлія Швець та професор кафедри господарського, повітряного та космічного права Валентина Козирєва відвідали загальноосвітню середню школу № 72 Святошинського району м. Києва.
Основною метою зустрічі було: розширити й поглибити знання з інституту кримінальної відповідальності неповнолітніх; підвищити рівень правової свідомості та правової культури у молоді. Під час зустрічі Валентина Козирєва зазначила про те, що учні хоча і поінформовані про правові норми недопущення правопорушень, проте часто не схильні їх дотримуватися. Тому потрібно не просто знайомитися з текстами законів, запам’ятовувати їх зміст (що само по собі теж важливо), але й через призму права пізнавати проблеми життя, вчитися бачити за рядками тексту закону реальні життєві потреби, проблеми, з якими вони можуть стикатися. Цікавими та змістовними були доповіді студентів, які переросли у правові дискусії. Студенти-правники проаналізували з учнями основні причини вчинення неповнолітніми протиправних дій, яким є: недостатній життєвий досвід, схильність до наслідування дорослих, не завжди позитивний вплив на дітей оточуючого середовища, намагання звільнитися від опіки з боку батьків, віра в безкарність, недостатній рівень самокритичного ставлення до власних вчинків, хибна оцінка складних життєвих ситуацій, вживання спиртних напоїв чи наркотичних речовин тощо. Одним із важливих завдань для зменшення рівня злочинності та інших протиправних дій серед учнівської молоді є проведення роботи щодо створення умов, що сприяють соціальному зростанню молоді, утвердженню в її свідомості високогуманних принципів, втілених у праві, підвищення її соціальної активності в діяльності, спрямованій на попередження правопорушень.