7 грудня 2016 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбувся методичний семінар для наставників та командирів груп на тему «Вживання наркотичних речовин: причини та наслідки».
У роботі семінару взяли участь: директор Інституту Ірина Сопілко, начальник відділу гуманітарного розвитку та соціальних комунікацій НАУ Олена Калініченко, відповідальна особа за навчально-виховну роботу Ніна Троцюк, старший наставник Олена Макеєва, президент Всеукраїнської спілки громадських організацій «Україна - країна героїв» Денис Стецюра, наставники та командири груп. Під час проведення заходу обговорювалися проблеми впливу наркотичних речовин на психіку та здоров’я молодої особистості, види юридичної відповідальності за правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. Цікавим аспектом заходу був виступ Дениса Стецюри, який на практичних порадах висвітлив шляхи попередження вживання наркотичних речовин у молодіжному середовищі. Під час підведення підсумків семінару його учасниками зроблено висновок про необхідність проведення постійної профілактичної діяльності серед молоді, яка включає комплекс державних, громадських, соціально-економічних, медико-санітарних, психолого-педагогічних і психологічних заходів, кінцевою метою яких є попередження даного захворювання (наркоманії, токсикоманії).