В рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, 7 грудня 2016 року в Навчально-науковому Юридичному інституті за участю учнів 10-А класу Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук Деснянського району міста Києва проведено круглий стіл на тему: «Права споживачів».
Актуальність обраної теми обумовлюється розвитком держави і суспільства в сучасному руслі, що відповідає реаліям сьогодення. Недостатньо лише визнання за суб’єктами певних цивільних прав, а також необхідне й забезпечення їх належного правового захисту. Під час проведення даного заходу д.ю.н., професором Євгенієм Петровим розкриті актуальні питання, які стосувалися способів захисту цивільних прав при купівлі товару неналежної якості, відшкодування майнової та моральної шкоди, заподіяної небезпечною для життя і здоров’я людей продукцією у випадках передбачених законодавством тощо. Наприкінці заходу для старшокласників проведено екскурсію Навчально-науковим Юридичним інститутом НАУ, у ході якої їх ознайомлено з особливостями навчання у вищому навчальному закладі, організацією навчального процесу та цікавими сторінками життя студентів.