28 листопада 2016 року студенти груп ПР-503М, ПР-502М Навчально-наукового Юридичного інституту Валерія Якуненко, Людмила Такаджі, Тетяна Сіроченко, Юлія Лобода, Арміне Манукян разом із доцентом кафедри теорії та історії держави і права Вікторією Череватюк провели урок конфліктології для учнів 9-11 класів Середньої загальноосвітньої школи №174 та №26 Солом’янського району м. Києва.
Загальновідомо, що професія юриста багатогранна. Важливою складовою професійного рівня юриста є його практичні навички і вміння. До них можна віднести і вміння розв’язувати різного типу конфлікти. Ідея розробки та проведення уроку «Попередження та вирішення педагогічних та сімейних конфліктів» належала самим студентам, які прагнули реалізувати свої теоретичні знання, отримані під час вивчення навчальної дисципліни «Конфліктологія» на практиці. Учням до розгляду була запропонована інформація про основні причини конфліктів, стилі поведінки в конфліктах, способи їх попередження та розв’язання. Протягом заняття старшокласники активно долучались до обговорення та вирішення ситуативних завдань, що спонукало їх шукати шляхи виходу із конфліктів, а студенти продемонстрували своє вміння використовувати необхідний інструментарій та швидко і правильно орієнтуватися в реальних конфліктних ситуаціях. Саме в таких формах практичного застосування отриманих теоретичних знань проявляється самостійність студента, розкривається його ініціативність, здатність критично мислити, адекватно оцінювати власні можливості, а також ухвалювати рішення та надавати необхідні рекомендації, як і в який спосіб, вирішувати проблеми, що виникають через конфлікти.