Напередодні Всеукраїнського тижня права 28 листопада 2016 рокув загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 158 Дніпровського району міста Києва пройшла зустріч старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Ірини Тимкович з учнями 11 класу.
Захід пройшов у формі бесіди з метою обговорення передумов розробки і прийняття 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН важливого міжнародного акту – Загальної декларації прав людини, якою проголошено основні права і свободи людини та запроваджено єдину міжнародну систему захисту цих прав. Учасники дискусії дійшли висновку, що права людини виступають невід’ємним елементом людської особистості та її життя у всіх проявах. Відтак, процес реалізації прав людиною виступає надзвичайно важливою проблемою як внутрішнього так і зовнішнього правового розвитку окремої держави та світової спільноти. А повноцінне і різнобічне забезпечення прав людини є тим критерієм, за яким оцінюється досягнутий рівень правового порядку суспільства.