25-26 листопада 2016 року на базі Європейського університету пройшла XII Всеукраїнська правнича школа з судочинства "Реалізація та перспективи судової реформи", у роботі якої взяла участь студентка Навчально-наукового Юридичного інституту Андріана Жаб’як.
Протягом двох днів для учасників правничої школи проведені майстер-класи провідних суддів різних ланок судочинства та юристів-практиків, а саме: Наталії Марчук – судді Вищого спеціалізованого суду України, Василя Юрченка - судді Вищого адміністративного суду України у відставці, Богдана Кушнір - директора Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Ольги Додух - старшого юриста АО «Юскутум», Віталія Оджиковського - адвоката, старшого радника «КМ Партнери», Станіслава Батрина - голови ГО «Відкрита Україна» (керівника Проекту «Відкритий суд»), директора ЮК «Lions Litigate», Дмитра Федоренка - адвоката, керуючого партнера АО "Адвокатська компанія "Арцео". Під час спілкування зі студентами практичні працівники поділились свої досвідом, обговорили проблеми та перспективи розвитку адвокатури та судочинства в Україні, розкрили секрети методики роботи з клієнтами тощо. На завершення правничої школи її учасникам було запропоновано взяти участь у моделюванні судового засідання за невідомою їм фабулою. Навчання у правничій школі значно підвищує фаховість та конкурентоздатність студентів-юристів, які завжди активно приймають участь у даних заходах.