31 жовтня 2016 року студенти академічної групи ПР-203 Навчально-наукового Юридичного інституту разом із наставником Мариною Зеленовою відвідали виставку “Паркомуна. Місце. Спільнота. Явище”, яка проходила у PinchukArtCentre.
“Паркомуна. Місце. Спільнота. Явище” є результатом тривалої роботи команди Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Дана виставка досліджує діяльність художників, які так чи інакше були пов'язані зі сквотом «Паркомуна», радше з ареалом біля тодішньої вулиці Паризької комуни (нині – вул. Михайлівська), де існували сквоти та майстерні художників (1989 – 1994). В історичній перспективі виставка ставить питання про значення місця для утворення спільноти художників, взаємовпливи всередині спільноти та їхній зв'язок із зовнішнім культурним середовищем. Прогулюючись одним з найбільших центрів сучасного мистецтва в Європі, майбутні юристи переглянули представлені їхній увазі художні твори, фотографії, відео та архівні матеріали, котрі стосуються творчості та життя таких художників, як: Олександр Гнилицький, Олег Голосій, Дмитро Кавсан, Олександр Клименко, Юрій Соломко, Валерія Трубіна, Василь Цаголов та багатьох інших. Відвідування виставок студентами у вільний від навчання час є органічною частиною молодіжної культури молоді, а обізнаність із класичним та сучасним мистецтвом - лишається складовою різнобічного розвитку особистості.