26 жовтня 2016 року студенти групи ПР-201 Навчально-наукового Юридичного інституту в супроводі наставника Олени Макеєвої відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків.
Історія колекції музею бере відлік на початку 1870-х років, коли молодий юрист і палкий аматор мистецтва Богдан Ханенко взяв шлюб з Варварою Терещенко з родини відомих благодійників і меценатів. Будівля європейської експозиції є класичним взірцем «історизму» – напрямку останніх десятиріч 19 ст., що передбачав відтворення духу та форми різних стилів класичного мистецтва. Студенти були зачаровані оздобленням окремих залів та їх експонатами - картинами різних періодів: середньовіччя, Ренесансу, барокко, рококо, класицизму. Окреме захоплення у майбутніх юристів викликали картини у виконанні Д. Веласкеса («Портрет інфанти Маргарити»), Д. Белліні («Портрет патриція») та інших майстрів живопису. Такі заходи сприяють більш ефективному засвоєнню матеріалу з вивчення культурологічних, мистецьких особливостей країн і народів світу та формують повагу до інших культурних традицій. Крім цього, відвідування музею - це можливість ще раз продемонструвати молодому поколінню на прикладі життя і діяльності видатних особистостей Варвари і Богдана Ханенків справжнє служіння своєму народові, суспільству.