Напередодні Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом, 22 жовтня 2016 року студенти Навчально-наукового Юридичного інституту разом із відповідальною особою за навчально-виховну роботу Ніною Троцюк взяли участь в благодійній акції, головна мета якої – закликати батьків приводити дітей на планову вакцинацію проти поліомієліту, щоб захистити їх від ризику цієї хвороби.
Поліомієліт - дитячий спинномозковий параліч, інфекційне захворювання, обумовлене ураженням сірої речовини спинного мозку поліовірусом і яке характеризується переважно патологією нервової системи, що в кінцевому підсумку призводить до важкої інвалідності. Захід був ініційований організацією "Rotary Україна" біля Арки дружби народів. Члени організації роздавали батькам інформаційні матеріали про вакцинацію від поліомієліту, а студенти розгорнули кількаметровий плакат із надписом "Стоп поліо" та вирушили через Пішохідний міст на Труханів острів. Родзинкою заходу став символічний політ над Дніпром активістів боротьби з поліомієлітом в Україні, в тому числі студентів НН ЮІ Юлії Дубрової та Альони Бурлаки на атракціоні ТРОЛЕЙ (канатна дорога на Труханів острів) – як символ подолання поліомієліту у всьому світі. Глобальна ініціатива з ліквідації поліомієліту допомагає зменшити масштаби поширення захворюваності та дає дітям та їхнім родинам можливість вести здоровий спосіб життя.