31 січня відбулась зустріч студентів Юридичного інституту з суддею, секретарем Пленуму Вищого адміністративного суду України, кандидатом юридичних наук, заслуженим юристом України Михайлом Смоковичем.
В ході лекції на тему «Судова влада в теорії поділу влад. Адміністративне судочинство в Україні» студенти дізналися про важливість професії юриста, розглянули теоретичні питання на прикладах судової практики, що базувалась на власному досвіді роботи Михайла Смоковича як слідчого, працівника прокуратури і суду. Окрему увагу під час лекції було приділено особливостям побудови судової системи в Україні за ознаками спеціалізації та територіальності. Суддя Михайло Смокович на прикладі конкретних справ сьогодення розкрив складність реалізації завдань, які покладаються на судову систему України. Особливо студентів зацікавив аналіз конкретних справ за позовами громадян України до органів Пенсійного фонду щодо нарахування підвищення пенсій згідно ст. 6 Закону України «Про соціальний статус дітей війни». Шляхом проведення подібних зустрічей з фахівцями студенти отримують можливість дізнатися про специфіку реалізації теоретичних положень українського законодавства на практиці.