12 березня 2016 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбувся День відкритих дверей.
Захід розпочався із знайомства абітурієнтів із структурою Навчально-наукового Юридичного інституту. Директор Інституту Ірина Сопілко розповіла гостям про основні напрямки та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка студентів-юристів, умови вступної компанії на 2016-2017 н.р., наукове життя студентів, зауважила на додатковій профілізації у галузі повітряного і космічного права, а також познайомила усіх присутніх із керівним науково-педагогічним складом інституту. Захід продовжився у Залі судових засідань, де студенти 3-го курсу під керівництвом старшого викладача кафедри цивільного права і процесу Віталія Білоусова провели судові дебати з цивільного процесу, в яких продемонстрували свою майстерність та набуті знання. Після судового засідання відчути себе криміналістами абітурієнти мали змогу в криміналістичній лабораторії. Завідувач лабораторія Лілія Грекова разом із студентом 3-го курсу Олександром Кобильчуком розповіли абітурієнтам про трасологію – галузь криміналістичної техніки, яка вивчає матеріально-фіксовані сліди, а також надали консультацію і практичну допомогу по складанню загальної і допоміжної дактилоскопічної формули по 10-ти пальцевій системі. Наприкінці заходу співробітники та студенти Навчально-наукового Юридичного інституту побажали абітурієнтам успішно здати зовнішнє незалежне оцінювання та обрати вищий навчальний заклад та спеціальність за покликом душі.