9 березня 2016 року Україну відвідала 66-й Державний Секретар Сполучених Штатів Америки Кондоліза Райс. Захід проходив у приміщенні Дипломатичної Академії України за підтримки Фонду Віктора Пінчука, який уже традиційно запрошує в Україну світових лідерів.
На зустрічі були присутні практикуючі юристи, представники відомих громадських організацій, студенти та викладачі столичних університетів, включаючи директора та студентів-консультантів Юридичної консультації «Юридична клініка» Національного авіаційного університету. Упродовж лекції на тему «Мінливий світ: куди прямувати Україні?» професор Стенфордського університету розглянула ряд актуальних тем, якими цікавиться молодь, а саме: геополітичне становище України в світі, значення громадянського суспільства, подолання корупції, освіта, розвиток лідерських якостей тощо. Чимало уваги було приділено необхідності розвитку демократії в сучасних умовах. Екс-держсекретар нагадала усім присутнім слова Дж. Кеннеді: «Не питай, що держава може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для держави», а також висловила власну думку щодо необхідності українській владі своїми вчинками завойовувати довіру населення. Наприкінці зустрічі консультанти Юридичної консультації «Юридична клініка» мали змогу поспілкуватися з Кондолізою Райс та задати питання, які їх хвилюють сьогодні.