22 грудня 2015 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбувся конкурс з риторики «Судові дебати-2015», організований доцентом кафедри теорії та історії держави і права Світланою Головко.
Свої уміння та навички, що набуваються у процесі опанування дисципліни «Риторика» і є невід’ємною складовою професійної компетентності майбутнього фахівця з права, публічно продемонстрували студенти 2-го курсу НН ЮІ. Справжніми зірками, що яскраво засяяли на інститутському ораторському небосхилі завдяки своїм талантам, стали студенти-переможці в наступних номінаціях: «Краща промова»: у ролі судді – Вікторія Побережнюк (група ПР-201); у ролі адвоката відповідача – Олександр Ковтун (група ПР-205); у ролі адвоката позивача – Ярина Семенюк (група ПР-201); у ролі відповідача – Владислав Калін (група ПР-202); у ролі позивача – Катерина Проколійко (група ПР-201); у ролі свідків – Арнела Крук і Таїсія Пухтій (група ПР-201); «Майстер іміджу»: у ролі секретаря – Тетяна Клим (група ПР-202); у ролі розпорядника – Назар Процков (група ПР-202); «Найкомунікабельніший оратор»: у ролі відповідача – Артем Літвінов (група ПР-201). Перемогу в номінації «Глядацькі симпатії» здобула команда групи ПР-201. Серед трьох команд-учасниць конкурсу призові місця розподілилися наступним чином: третьою стала група ПР-202, друге місце здобула група ПР-205, а перемогу святкувала група ПР-201. До участі у хвилюючому дійстві були залучені провідні науково-педагогічні працівники, які надзвичайно продуктивно та неупереджено працювали у складі журі під головуванням директора інституту Ірини Сопілко. Судові справи, представлені у межах конкурсу, засвідчили високий рівень теоретичної та практичної підготовки його учасників, особливу творчу атмосферу, яка сформувалася в інституті та відзначилися щирою емоційністю, новизною й оригінальністю думки, мистецтвом красномовства.