9 грудня 2015 року науково-педагогічними працівниками кафедри цивільного права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Ганною Грабовською та Юлією Белугою спільно з відділом освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації проведено у Спеціалізованій школі №197 імені Д.О. Луценка лекцію-диспут «Закон - як регулятор суспільних відносин».
Мета проведення заходу – проінформувати учнів про важливість закону у будь-якій сфері суспільного життя та ознайомити з основними положеннями Конвенції про права дитини. Проблема правового захисту дитини вже тривалий час перебуває в центрі уваги міжнародної спільноти, адже діти потребують особливої уваги внаслідок їхньої вразливості, фізичної та розумової незрілості. Саме тому в 1989 р. ООН затвердила один із важливих документів - Конвенцію про права дитини, в основу якої покладено принципи Декларації прав дитини 1959 р. В Україні ця Конвенція набула чинності з 27 вересня 1991 р. Головні завдання міжнародного документа - забезпечення дітей особливим піклуванням і допомогою, надання необхідного захисту родині, в якій росте та виховується дитина. Наприкінці заходу старшокласники продемонстрували свої знання з правознавства та мали можливість прийняти участь у конкурсі «Найкращий знавець Конвенції про права дитини». За результатами конкуру переможців нагороджено подарунками.