30 листопада 2015 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбулася зустріч студентів з координатором превентивної роботи Міжнародної громадської організації «ТНЕ А 21 Compaign» Валентиною Ушаковою.
Міжнародна громадська організація «ТНЕ А 21 Compaign» виступає за скасування несправедливості в ХХI столітті. Її основними цілями діяльності є: попередити випадки торгівлі людьми; підтримати і захистити потерпілих від торгівлі людьми; притягнути злочинців до відповідальності та посилити правові міри по відношенню до проблеми торгівлі людьми; партнерство з правоохоронними органами, постачальниками послуг і громадськістю для створення всестороннього фронту боротьби проти торгівлі людьми. Під час проведення лекції на тему «Актуальні проблеми гарантування гендерної рівності при запобіганні торгівлі людьми й боротьби з нею» розглянуто та обговорено питання нормативного гарантування гендерної рівності в українському законодавстві, заходи запобігання торгівлі людьми в різних країнах світу та в Україні, зокрема, наведено світову статистику торгівлі людьми, форми експлуатації, приховані ризики та надано основні поради, які має знати кожна людина, яка виїздить за кордон навчатися, працювати чи відпочивати. Наприкінці заняття відбулася активна плідна дискусія з питань гендерної рівності та практичної профілактичної роботи з протидії торгівлі людьми.