28 листопада 2015 року, у відповідності до плану роботи Навчально-наукового Юридичного інституту та до Дня відкритих дверей НАУ, кафедрою теорії та історії держави і права проведено круглий стіл за участю школярів загальноосвітніх шкіл міста Києва «Юридична освіта як основа формування правової держави».
У роботі круглого столу взяли участь директор НН ЮІ Ірина Сопілко, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Іван Бородін, викладачі, студенти, учні ліцеїв та загальноосвітніх шкіл міста Києва та регіонів України. Цікавим елементом зустрічі стали виступи учнів правового класу ліцею № 227 імені М.М. Громова, які у своїх виступах висловили власне розуміння проблем формування правової держави в Україні. Студенти Інституту розповіли майбутнім абітурієнтам про види юридичних професій в Україні. Під час круглого столу присутні також отримали інформацію про переваги навчання в НН ЮІ НАУ, престиж юридичної професії. Такі профорієнтаційні заходи сприяють індивідуальному розвиткові особистості, формуванню громадянської позиції та правової культури молоді, допомагають визначитися з майбутньою професією.