19 травня 2015 року в Юридичному інституті в рамках проведення студентського наукового гуртка «Транспортне право» відбувся круглий стіл на тему: «Інтеграція України до загальноєвропейського повітряного простору: стан та перспективи».
У заході взяли участь Ірина Сопілко – директор Юридичного інституту, д.ю.н., доцент; Вікторія Череватюк - директор Навчального центру проблем повітряного та космічного права, к. і. н., доцент; Ірина Рущак – керівник наукового гуртка «Транспортне право», старший викладач кафедри повітряного та космічного права; члени гуртка: Дар’я Бондаренко, Лілія Лінник, Галина Смолій, Олександр Бабчук, Андрій Редько, Аліна Демиденко, Владислава Коломієць, Марія Рощук, Юлія Чумак, Вікторія Меренкова, Вероніка Гайдар. Під час наукової дискусії піднімались актуальні проблеми сьогодення, такі як: імплементація норм міжнародного повітряного права у внутрішньому праві України; проблема визначення дефініції «повітряне судно» в контексті стандартизації національного законодавства до міжнародного права; безпека повітряного простору в умовах глобалізації світового ринку авіаційних перевезень; "Єдине небо" як одна із концепцій регулювання діяльності цивільної авіації та повітряних перевезень в контексті інтеграційних процесів України до загальноєвропейського повітряного простору тощо. Подібні заходи допомагають молодим науковцям обмінюватись знаннями, формувати нові наукові думки та постійно самовдосконалюватися.