27 квітня 2015 року студенти групи ПР-202 Юридичного інституту разом із наставником Юлією Юринець відвідали Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.
Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра - один із перших монастирів в Давньоруській державі, який заснований у 1051 році при Ярославі Мудрому монахом Антонієм і його учнем Феодосієм. Князь Святослав II Ярославич подарував монастирю плато над печерами, де пізніше виросли прекрасні кам'яні храми, прикрашені живописом, келії, оборонні вежі та інші будови. Архітектурний ансамбль Києво-Печерської лаври, який складався протягом майже дев'яти століть, має унікальну художню цінність та відображає розвиток української культури і духовності, зміну стилістичних напрямків у мистецтві, процес удосконалення інженерних конструкцій. Особливий інтерес у студентів під час екскурсії викликали Ближні і Дальні печери Києво-Печерської Лаври, які відділені поміж собою яром та хребтом гори. У печерах спочивають нетлінні мощі понад 200 святих угодників, які за віруванням багатьох, наділені силою зцілення. Проведений захід має значний вплив на духовний стан особистості та формує світогляд і світорозуміння людини, визначає рівень культурного розвитку суспільства.