11 березня 2015 року студенти 2-го та 3-го курсів Юридичного інституту взяли участь у конференції «Рейдерство в Україні: проблеми протидії», яка проходила у приміщенні Торгово-промислової палати України.
Під час засідання провідними державними службовцями здійснено моніторинг рейдерських атак за січень-лютий 2015 року, аналіз потенційних загроз та соціально-економічних наслідків нелегітимного захоплення власності, розкрито шляхи протидії рейдерству. Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах у своїй доповіді підкреслив, що протидія рейдерству – це складне комплексне завдання, в основі вирішення якого повинні бути державний підхід, політична воля та величезні зусилля ділової громадськості. Президент Торгово-промислової палати України Генадій Чижиков зазначив, що суспільна небезпека рейдерства у тому, що воно підриває економіку держави й позбавляє країну інвестицій. Ним зауважено, що за результатами моніторингу за січень-лютий 2015 року, оприлюдненого UIRE, в усіх областях України, де функціонують фінансово привабливі підприємства, спостерігається загрожуюча динаміка росту фактів рейдерства. Під час підведення підсумків конференції її учасниками зроблено висновок, що збільшення проявів рейдерства в Україні у першу чергу пов’язано із недосконалістю законодавчої бази, збільшенням кількості незареєстрованної зброї, пасивністю правоохоронних органів.