26 листопада 2014 року к.ю.н., доцент кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Наталія Пильгун та студентка 2 курсу Тетяна Даценко провели тематичну бесіду з учнями 10-11 класів Спеціалізованої школи № 124 м. Києва на тему «Попередження правопорушень серед учнівської молоді».
Захід проведено з метою профілактики правопорушень серед молоді, де до основних принципів віднесено: принцип гуманізму, законності та справедливості. Під час зустрічі обговорювались питання, щодо вироблення у молоді навичок і звичок правомірної поведінки, вміння орієнтуватися у середовищі, формування в учнів активної позиції у правовій сфері – нетерпиме відношення до правопорушень, прагнення взяти участь у боротьбі з цими негативними явищами та уміння протистояти негативному впливові серед оточуючого середовища. Тематичний захід носить суспільно-культурну цінність, так як попереджувальна діяльність займає першочергове місце у системі профілактики правопорушень в українському суспільстві. Очікуваними результатами від проведеної зустрічі є: формування навичок здорового способу життя серед молоді, отримання знань, які допоможуть правильно зробити вибір у любих життєвих ситуаціях.