22 листопада 2014 р. до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору студенти груп ПР-103 та ПР-302 Юридичного інституту разом із наставниками Людмилою Шапенко та Юлією Белугою відвідали Меморіал пам’яті жертв голодомору в Україні.
Під час екскурсії студенти оглянули експонати, що відтворюють умови життя селян в часи розкуркулювання та форсованої колективізації, наслідком якої став масовий голодомор населення України в 1932-1933 рр. В думках і молитвах вони згадали кожного, хто згас, як свічка, у жорстокому історичному протистоянні, загинув від тортур та передчасно пішов у вічність. Переглянувши Національну книгу пам’яті жертв голодомору, яка містить інформацію по 15 областях України, постраждалих від жахливого геноциду, майже кожен з присутніх знайшов відомості про своїх загиблих родичів чи знайомих, а також інші документальні матеріали про ті тяжкі роки. А продемонстрована відеоінсталяція, що мовою документів, фотографій та кінокадрів розповідає про причини, характер та наслідки голодомору, дозволила відчути атмосферу жахливих 30-х років. Відвідання музею справило на молоде покоління велике враження, у їх свідомості викарбувалося, що голодомор це загальнонаціональна трагедія, яка зачепила всіх і кожного. Тому нам потрібно вшановувати пам’ять про загиблих в голодні роки, оскільки саме пам’ять є нескінченною книгою, в якій записано кривавими і чорними кольорами все: і життя людей і життя країни…