14 листопада студенти групи ПР-105 разом із наставником Вікторією Кір’ян відвідали видатну пам’ятку архітектури та мистецтва, святиню XII століття – Кирилівську церкву, яка впродовж віків зберегла свій первозданний вигляд та історичну цінність.
Храм був заснований у 1140-х роках великим київським князем Всеволодом ІІ Ольговичем як родовий монастир, присвячений св. Кирилу Олександрійському та став місцем упокоєння представників чернігівської князівської династії Ольговичів, але, на жаль, саркофаги з князівськими похованнями до нашого часу не збереглися. Студенти дізналися стародавню історію заснування Кирилівської церкви, а також ознайомились із давньоруським фресковим живописом та роботами видатного художника М. Врубеля, який у 80-х рр. ХІХ ст. займався реставраційними роботами храму. Студентів-юристів також дуже зацікавила історія життя М.Врубеля, який закінчивши юридичний факультет Санкт-Петербурзького університету, за велінням свого батька-військового юриста, так і не залишився працювати по спеціальності, обравши шлях художника. Кирилівський розпис та ікони стали важливою віхою у творчій біографії Михайла Врубеля та в історії вітчизняного монументального живопису XIX сторіччя. По закінченню екскурсії студенти обговорили важливість відвідування видатних пам’яток архітектури та мистецтва, культурних заходів та святинь, які справляють позитивний вплив на духовний та культурний розвиток особистості майбутнього юриста.